======================================================= -->

Geleceğin yüzleriyle çalışıyoruz

Lion Cast & Yapım
2016'dan beri

Cast & Yapım

Misyonumuz

Lion Yapım & Cast olarak, Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, grafik alanındaki kalite anlayışımız, aralıksız devam eden farklı çizgi arayışımız, yaratıcı tasarım ekibimiz, kurumsal kimlik (logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf....), tasarımları, reklam kampanyaları ve her türlü baskılı materyali, en iyi baskı kalitesi ile beğeninize sunmaktır. Firmanızın tanıtıcı reklamları için grafik taslaklarını da oluşturarak, onayınıza sunmaktır. Markalaşma sürecinizi hızlandırıp, tanınmanızı, firma prestijinizi korumanızı ve yükseltmenizi, sizin adınıza kolaylaştırmaktır.

Vizyonumuz

Lion Yapım & Cast olarak olarak amacımız Türk reklam sektörüne, farklı çizgimizle ve Yaratıcı ruhumuzla lider firma olarak damga vurmak, Firma olarak yaptığımız göz alıcı tasarımlarla ve kaliteli hizmet anlayışımızla reklam sektöründe markalaşmak, Özverili ve yaratıcı çalışanlarımızla reklam sektöründe daha fazla kitleye ulaşmak ve ufkumuzu daha da genişletmektir.

Hakkımızda

Lion Cast Yapım olarak her biri kendi alanında uzman olan kadromuz ile çalışmalarımızı dizi, sinema ve reklam projelerinde sürdürmeye devam ediyoruz.

Ekibimiz

Yönetim Kurulu Başkanı

Telefon: 0552 748 44 74

E-mail: info@lioncastyapim.com

Eğitmen

Telefon: 0552 748 44 74

E-mail: info@lioncastyapim.com

Eğitmen

Telefon: 0552 748 44 74

E-mail: info@lioncastyapim.com